Combat Elite: Border Wars

Savaş Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 601,5 MB
  • Sürüm 1.0.8
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Reliance Big Entertainment
Düşman birliklerini yok edeceğiniz Combat Elite: Border Wars mobil oyununda heyecan dolu anlar yaşamaya hazır olun.

Popüler sınır savaşları serisinden biri olarak karşımıza çıkan Combat Elite: Border Wars mobil oyununda gelişmiş silahlar, zırhlı araçlar, güçlü askerler ve ölümcül atıcı ekipmanlar ile düşman birliklerini tek tek yok edeceksiniz. Gelişmiş savaş görselleri üzerine kurulan Combat Elite: Border Wars savaş oyununda haritanın her köşesini inceleyerek düşmanların olduğu bölgeleri belirleyeceksiniz. Sonrasında stratejik bir şekilde düşmanlarınıza saldırarak onları yok ederek ödül kazanacaksınız. 

Başarılı bir keskin nişancıda bulunan özelliklere sahip olmanızı gerekiyor. Özellikle her an yedek bir silaha ve yüklü miktarda cephaneliğe sahip olmanız gerekiyor. Kent içerisinde gerçekleştirilen savaşlarda insanlığı tehlikeye atmadan önce hesaplamalar yaparak düşmanlarınızın üzerine atış yapmanız gerekiyor. Düşmanları dünyanın çeşitli şehirlerine götürün ve nefes kesen PVP görevlerinde kendinizi koruyun. Yeni dünya düzenine katılın ve yüce komutan olmak için yükselin. 

Ekibinizin başında görev yapacak güçlü bir komutan olabilirsiniz. Seçim size kalmış bir durumdur. İster keskin nişancı olarak görev yapın isterseniz de birliğinizi yönlendirerek düşmanların her birini yok edin. Zorlu suçluları çıkarmak için tasarlanmış gelişmiş zırh delici silahlarla yükleyin.

Muhteşem savaş grafikleri ile akıllı cihazınızda sıkılmadan zaman geçirebilirsiniz. Tüm düşmanlarınıza karşı dahil olacağınız nihai savaşlarda oyununu kazanan kişi olmak için stratejik planlamalar doğrultusunda ilerleyin. İOS akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçireceğiniz özel bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz Combat Elite: Border Wars aksiyonuna sahip olabilirsiniz. 

Combat Elite: Border Wars indir